SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI
Sosyal Medya Pazarlamacılığı

Sosyal Medya günümüzde yaygın kullanımıyla hayatımızın orta noktasında bulunmaktadır. Ayrım gözetmeksizin her kitlenin kolaylıkla kullanabildiği ve uyum konusunda hiçbir zorluk yaşamadığı bu mecranın hayatımıza girişiyle birlikte hayatlarımız büyük bir hızla değişmiş, başkalaşmıştır. Artık herkes için sosyal medya vazgeçilmez olmuştur. Bu noktada reklam sektörü için bulunmaz bir araca dönüşen sosyal medya, kullanıcılara ulaşmak isteyen firmalar için hazır kitle konumuna dönüşmüştür.
Sosyal Medya Hizmetleri


Sosyal Medya Stratejisi Geliştirme

Sosyal medya faaliyetlerinden somut sonuçlar elde etmenize yardımcı olduğumuz bir dizi yüksek değerli sosyal medya danışmanlığı hizmeti sunuyoruz.Sosyal Medya Reklam Yönetimi

Sosyal medya reklam hizmetlerimizin büyümeyi hızlandırdığı kanıtlanmıştır. Sosyal medya aracılığıyla reklam vererek, müşterilerimizin tamamı hedeflerine kısa zamanda ulaşmıştır.Sosyal Medya İçerik Sağlayıcılığı

Sosyal medya aracılığıyla tekliflerinizi doğrudan veya dolaylı olarak pazarlamanıza yardımcı olacak bir dizi sosyal medya içeriği oluşturma ve yazma hizmeti sunuyoruz.
Sosyal Medya Danışmanlığı Hizmeti Nedir?

Sosyal medya danışmanlığı, markanızın düşük bütçeler ile sosyal mecralarda tanıtılmasını sağlayıp maximum faydayı amaç edinen bir danışmanlık hizmet türüdür. Sosyal medyanın ülkemizde yaygın olarak kullanılması reklam faaliyetlerinin bu alana kaymasına neden olmuştur. Sosyal medya danışmanlığı ile markanızı daha düşük bir bütçeyle daha fazla kişiye tanıtabilme olanağına sahipsiniz. İşte firmamız da bu önemli sektörde markanızı sosyal medyada tanıtmak için danışmanlık hizmeti sağlayan başarılı firmalardan biridir. Firmamızın sosyal medyadaki reklamlarınız için ürettiği proje bazlı çalışmalar ve kullandığı özel teknikler sayesinde reklam konusunda başarınıza ivme kazandırmaktayız.Kurduğumuz profesyonel ekibimiz sektöründe başarılı kişilerden oluşmakta, çalışma alanları açısından farklı ekiplerle yol almaktayız. Alan profesyonelliği üzerinde hassasiyetle durduğumuz bir konu olmakla birlikte firmanız için en doğru reklamı, sosyal medyayı kullanma becerisiyle birleştiriyoruz.

  • Yaptığımız sosyal medya çalışmalarında kurum ve markaların sosyal medyadaki marka oluşumunu sağlamaktayız.
  • Sosyal medya reklam ve pazarlama anekdotlarını oluşturup markanızın en iyi şekilde tanıtılmasını sağlamaktayız.
  • Sosyal ağlardaki görsel ve sayfa tasarımlarınız ile ilgilenmekteyiz.
  • Sosyal medyada aktif kullanıcılarınızın ve takipçilerinizin dikkat çekici ve başarılı çalışmalarımız ile daha fazla kitleye ulaşmasını sağlamaktayız.
  • Sürekli analizlerle hedefe yönelik amaçlarımızın kontrolünü yapmakta ve bu amaçlara ulaşmak için gerekli çalışmalarımızı yönlendirip sonuca ulaşmaktayız.

Yaptığımız özel çalışmalarla işletmenizi zirvedeki bir markaya dönüştürmek hedefindeyiz. Kendi alanında başarılı olmasında emeğimiz olan yüzlerce kurumun markalaşmasındaki emeğimizi gururla söyleyebiliriz.Hizmet Süreci


Strateji Geliştirme

Reklam Yönetimi

Topluluk Yönetimi

İçerik Oluşturma

Analiz & Raporlama
Hemen Sizin Projenize Başlayalım


Hedeflerinize ulaşmanıza ve işinizi büyütmenize sadece bir adım kaldı


TEKLİF AL