SEO Optimizasyonu
SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)


Seo, İngizlicesi ile ‘’search engine optimization’’, Türkçesi ile ‘’arama motorları optimizasyonu’’ demektir. Arama motorlarının Seo çalışmaları ile  daha kolay tarama yapması ve yapılan teknik kriter çalışmaları ile web sitelerinin arama motorlarında üst sıralarda yer alınması için yapılan çalışmalardır. Peki Seo ne için gereklidir ?Seo Neden Gereklidir?

Google özgünlüğü sever. Google içerik ile uyumu sever. Google’nin neyi sevip neyi sevmediğini en iyi bilen firmalardan biri olarak Seo çalışmalarımız ile web sitenizi arama motorlarında en üst sırada tutuyoruz. Seo neden mi gerekli ? Seo web sitenizin arama motorlarında üst sırada yer alması, ziyaretçi trafiği yoğunluğunun fazla olması, daha çok takip edilip daha fazla görünür bir site olmasını sağlar. Seo çalışması yaptırmak web siteniz için olmazsa olmaz diyebileceğimiz unsurlardan biridir. Bu yüzdendir ki günümüz teknoloji dünyasında web sitesi olan ve marka bilincini taşıyan herkes Seo çalışması yaptırır.Web Site Analizi


İlk olarak web sitenizi analiz ediyoruz ardından web sitenizin arama motorlarına daha fazla anahtar kelime aktarması için adım adım bir planlama yapıyoruz. Nihai hedefimiz müşterilerimize daha fazla ziyaretçi kazandırmak, daha yüksek satış yapmalarını sağlamak ve müşteri dönüşümünü arttırmaktır.


Site İçi ve Site Dışı Optimizasyon


Öncelikle, terminolojiyi iyi anlamak gerekiyor. Site içi Arama Motoru Optimizasyonu, başlıklar, meta tag’ler, içerik, header’lar, alt tag’ler, navigasyonel öğeler, url isimleri, yükleme hızı ve benzeri öğelerin optimize edilmesi ile bir siteyi hem ziyaretçilere hem de arama motorlarına dost hale getirmeyi amaçlar. Site dışı Arama Motoru Optimizasyonu ise, farklı teknik ve stratejiler dahilinde dışardan içeriye yani dış sitelerden bizim sitemize rölatif linkler vermek üzerine yapılan bir çalışmadır.
Ne Yapıyoruz


ANAHTAR KELİME ARAŞTIRMASI

Anahtar kelime araştırması başarılı bir SEO çalışmasının en temel ve en önemli adımıdır.

SİTE İÇİ OPTİMİZASYON

Siteye eklenen içerikler ve yapılan teknik değişiklikler, arama motorlarına uygun hale getirilir.

LINK İNŞASI

Sıralamanızı yükseltmek için yapılan bu önemli çalışmada, site dışı optimizasyon ile web siteleri arasında bağlantılar kurulur.

ANALİZ VE RAPORLAMA

SEO incelememiz, içerik, bağlantı yapısı, sosyal medya çalışmaları ve site güvenliği gibi çeşitli faktörler göz önünde bulundurularak yapılır.
5x
Anahtar Kelime Sıralamasında Büyüme


% 328
Organik Trafik Artışı


% 1050
SEO Sıralamasında Yükselme


% 137
Ziyaret Sürelerinde Artış
Hemen Sizin Projenize Başlayalım


Hedeflerinize ulaşmanıza ve işinizi büyütmenize sadece bir adım kaldı


TEKLİF AL