HakkımızdaBiz Kimiz?

Canada Bilişim günümüz teknolojilerini yakından takip ederek, müşterilerine en iyi hizmeti, en yeni teknolojiler ile sunmayı hedefliyor. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmalar için geliştirdiği çözümlerin yanı sıra, teknoloji sektöründe de bizzat faaliyet gösteren birçok firmaya teknoloji danışmanlığı yapmakta ve başarılarına ortak olmaktadır.

 

Misyonumuz

Yazılım Geliştirme, Proje Yönetimi, Web Tasarım, Dijital Pazarlama Çözümleri, Sosyal Medya Yönetimi, Marka Danışmanlığı gibi bir çok alanda hizmet vermenin yanı sıra geliştirdiği ürünler ve tamamen kendi öz varlıkları ile hayata geçirdiği bir çok proje ile de sektöre iddialı bir giriş yapmış ve başarıyı kendisi için bir ana hedef olarak benimsemiştir.

 

Ortaklık

Çalıştığı firmalara, uygulama geliştirmenin dışında teknoloji alanında ki tüm mevcut ve potansiyel ihtiyaçları için gereken desteği sunarak bir başarı ortaklığı kurmuş ve kurumsal ilişkilerini bu minvalde ilerletmektedir.

17 YILLIK TECRÜBE

Canada Bilişim, yazılım başta olmak üzere dijital pazarlama ve internet teknolojileri konusunda 13 yılı aşkın tecrübeye sahiptir.UZMAN KADRO

Teknik ekibimizi kurumsal vizyonunun getirisi olarak sektörün gereklilikleri doğrultusunda sürekli eğitime tabi tutuyor,sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için çalışıyoruz
Hemen Sizin Projenize Başlayalım


Hedeflerinize ulaşmanıza ve işinizi büyütmenize sadece bir adım kaldı


TEKLİF AL