LAÇİN GRUP İNŞAAT

İnşaat Taahhüt Web Sitesi

Web Siteyi GörMüşteriHakkında
TARİHÇE

Sağlam temeller üzerine inşa ettiğimiz başarı hikâyemizle, geleceği bugünden inşa ediyoruz…

Başkent Ankara’nın saygın inşaat şirketleri arasında yer alan Laçin Grup, geleceğe değer katan yaşam alanlarıyla kurulduğu ilk günden itibaren hayat standartlarını yükseltmeyi devam etmeyi kendisine ilke edinmiştir. Profesyonel yönetici kadrosu ve alanında uzman ekibiyle başarılı işlere imza atmanın gururunu bulunduğu her alanda gözler önüne seren Laçin Grup; bugün başta inşaat/yapı sektörü olmak üzere sigortacılık ve filo kiralama sektörlerinde de ciddi marka gücüne sahiptir.

Ankara’nın köklü yaşam birimleri arasında yer alan Eryaman ve Batıkent’te gerçekleştirdiği seçkin konut projeleriyle güvenli ve seçkin yaşamın yapı taşı olan Laçin Grup; modern teknolojiden maksimum düzeyde yararlanmayı ilke edinmiş öncü, yenilikçi kimliği ile her zaman en iyisini sunmayı amaçlamaktadır.

Yer aldığı bütün sektörlerde zamandan ve kaliteden ödün vermeyen mükemmeliyetçi bakış açısını kendi ilkeleri ile başarıya taşıyan Laçin Grup; geleceğe hayat katan yaşam alanları, güçlü sigortacılık anlayışı ve geniş müşteri portföyüne sahip filo kiralama hizmetleriyle başarı hikayesini gururla devam ettirmektedir.Proje Hakkında

Müşteri : Laçin Grup İnşaat
Proje Yayın Tarihi : 24 Mayıs 2018
Proje İçeriği : Web Sitesi
Diğer Hizmetler : Dijital Tanıtım
Kategori : Şirket, İnşaat, Taahhüt
Kullanılan Yazılım & Program Dilleri :
 WordPress
Web Sitesi : www.lacingrup.com.tr