Bahçe Mini

Web Sitesi

Web Siteyi GörMüşteriHakkında
Bahçe Mini! En Şık Minyatür Bahçeler!

Bahcemini.com 10 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın onurunu ve heyecanını duyar.

Kurulduğu günden itibaren Minyatür bahçe konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan sitemiz; Canlı minyatür bahçeleri, istediğiniz doğa figürleri, canlı yosunlar, doğal taşlar ve birçok özel malzemelerle sizlere sunar. Tüm sevdiklerinize doğum günü, sevgililer günü , yılbaşı ve özel günlerde verilebilecek en güzel hediyeleri sizlere sunuyoruz.

Teslim sonrası bozulan minyatür bahçelerinizi; kumlama, yıllık bakım, canlandırma, süsleme, yıkama ve kurulama, paketleme ve yurt içi ve yurt dışı lojistik operasyonlarını da kapsamaktadır.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve insanları betonların arasından alıp kısa bir süreliğine yeşil bir doğanın içine sürüklemek için minyatür bahçe ve çeşitli botanik bitkiler sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.
Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, doğallık zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan bahcemini.com, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.Proje Hakkında

Müşteri : Bahçe Mini Minyatür Bahçeler
Proje Yayın Tarihi : 10 Ekim 2018
Proje İçeriği : Web Sitesi
Diğer Hizmetler : Dijital Pazarlama
Kategori : Peysaj, Bahçe
Kullanılan Yazılım & Program Dilleri :
 WordPress
Web Sitesi : www.bahcemini.com