Ahmet HAŞİMOĞLU

Sanatçı Web Sitesi

Web Siteyi GörMüşteriHakkında
30 yıldır tasavvuf musiki camiasına hizmet veren Ahmet Haşimoğlu 1977 Ankara Doğumlu Evli ve 2 Evlat Sahibidir (Mehmet Ethem – Abdullah Talha). Ahmet Haşimoğlu ile Gönül Erleri İsimi ile hazırlayıp sundukları Medine Tv’de ki Televizyon Programlarında, Hedef Radyo ve Radyo Ses’te ki Radyo Programlarında seslendirdikleri Tasavvuf İlahileri, Sohbet ve Kıssa anlatımları ve Gönülden dökülen ve dinleyicilerin muhabbetle bekledikleri Dua’ları ile Kıymetli halkımızın gönlünde sağlam bir yer edinmiştir.

Ahmet Haşimoğlu’nun piyasaya kazandırdıkları YAVUZ SULTAN SELİN HAN albümleri 2016 Sonbaharında Dinleyicileri ile buluşmuştur. Ayrıca 3 yıldır hazırlıkları süren Gönül Erlerinden Kıssalar isimli Kitaplarıda okuyucuları ile buluşacağı günü beklemektedir.

Ahmet Haşimoğlu İlahi Sanatçılığı dışında, 1988 yılında başladığı Uzakdoğu Spor Sanatlarında da üst düzey seviyelere gelmiş Tae Kwon Do dalında 2007 yılında Türkiye 3. sü 2018 yılında Türkiye 5.si olmuştur Tae Kwon Do da Siah Kuşak 6.Dan Olan Ahmet Haşimoğlu Aikido ve Wichun Kungfu Dalında Hocalık Yapmaktadır.Proje Hakkında

Müşteri : Ahmet HAŞİMOĞLU
Proje Yayın Tarihi : 11 Ağustos 2018
Proje İçeriği : Web Sitesi
Diğer Hizmetler : Dijital Tanıtım
Kategori : İlahi Tasavvuf Sanatşısı
Kullanılan Yazılım & Program Dilleri :
 WordPress
Web Sitesi : www.ahmethasimoglu.com