Web Hizmetleri

Canada Bilişim, 2004 yılından bu yana verimlilik odaklı bir çalışma sistemiyle internet hizmetleri sağlamaktadır. Şirketimiz, firmalarınız , markalarınız ve bireysel çalışmalarınız için Web tabanlı çalışmalara çözüm ortağınız olmaktadır.

Web Tasarım

Firmanız için ister hazır, ister özel tasarım web sitenizi hazırlıyoruz.Mobil odaklı hazırlanan web sitenizi aynı zamanda SEO kurallarına da uygun bir şekilde teslim ediyoruz.

e-Ticaret Sistemleri

Firmanızın ürünlerini müşterilerinizle en hızlı şekilde buluşturacağınız yeni nesil e-ticaret trendine yatırım yaparak sektörünüzde lider olmanızı sağlayacak yazılım çözümleri sağlıyoruz.

Mobil Uygulama

Mobil ortamın tüm özelliklerinden ve avantajlarından faydalanmanızı sağlayacak Android ve IOS platformlar için size özel uygulamalar geliştiriyoruz.

Dijital Pazarlama

Analiz odaklı dijital pazarlama çalışmalarımız ile arama motorları ve sosyal medya gibi internetin her yerinde firmanızı görünür hale getiriyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonu ( SEO )

Sitenizin arama motorları görünürlüğünü arttırıyoruz. Hedeflediğiniz anahtar kelimelerde rakiplerinizin üzerinde yer almanızı ve potansiyel müşterileriniz ile direkt olarak buluşmanızı sağlıyoruz.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya hesaplarının yönetilmesi, içeriklerinin hazırlanması ve stratejilerinin belirlenmesi için gerekli ilk adımları sizinle birlikte atıyoruz. Raporlama hizmeti ile sizi bilgilendiriyoruz.

Strateji Danışmanlığı

Firmanızı bilişim sistemleri desteğiyle online mecralarda doğru konumlandırmanız için size strateji ve uygulamaları hakkında danışmanlık hizmeti sağlarız.

Tanıtım Filmi

Metin yazarlarımız ve tanıtım ekibimiz ile birlikte firmanız için en uygun tanıtım filmini hazırlarız. Tanıtım filmleri firmanız veya kurumunuza duyulan güveni artırır ve kendinizi daha rahat ifade etmenize yardımcı olur.

13+ Yıl Tecrübe
435+ Proje
394+ Mutlu Müşteri

BİRLİKTE HARİKA İŞLER BAŞARABİLİRİZ !

Markanız veya projeniz hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz.