Biz Kimiz ?

Canada Bilişim günümüz teknolojilerini yakından takip ederek, müşterilerine en iyi hizmeti, en yeni teknolojiler ile sunmayı hedefliyor. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmalar için geliştirdiği çözümlerin yanı sıra, teknoloji sektöründe de bizzat faaliyet gösteren birçok firmaya teknoloji danışmanlığı yapmakta ve başarılarına ortak olmaktadır.

Yazılım Geliştirme, Proje Yönetimi, Web Tasarım, Dijital Pazarlama Çözümleri, Sosyal Medya Yönetimi, Marka Danışmanlığı gibi bir çok alanda hizmet vermenin yanı sıra geliştirdiği ürünler ve tamamen kendi öz varlıkları ile hayata geçirdiği bir çok proje ile de sektöre iddialı bir giriş yapmış ve başarıyı kendisi için bir ana hedef olarak benimsemiştir.

Çalıştığı firmalara, uygulama geliştirmenin dışında teknoloji alanında ki tüm mevcut ve potansiyel ihtiyaçları için gereken desteği sunarak bir başarı ortaklığı kurmuş ve kurumsal ilişkilerini bu minvalde ilerletmektedir.

Hizmetlerimizde Başarı Oranımız

Web Tasarım 95%
Dijital Pazarlama 90%
SEO ( Arama Motoru Optimizasyonu) 85%
Yazılım Geliştirme 100%

Neden Biz ?

Teknik ekibimizi kurumsal vizyonunun getirisi olarak sektörün gereklilikleri doğrultusunda sürekli eğitime tabi tutuyor,sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için çalışıyoruz

CANADA BİLİŞİM, yazılım başta olmak üzere dijital pazarlama ve internet teknolojileri konusunda 13 yılı aşkın tecrübeye sahiptir.

Oluşabilecek her türlü problem karşısında 7 gün 24 saat boyunca mail , telefon ve yönetim paneli tarafından ulaşılabilme garantisi veriyor ve sorunlarınıza çözüm üretiyoruz.